ABOUT

Kamil Mehl - twórca bloga, PR-owiec, administrator postów.

Współtwórca pierwszego w Krośnie portalu o tematyce Street Fashion. Modą interesuje się od czasów liceum. Już wtedy porzucił zakupy w sieciówkach na rzecz second handów oraz ubrań vintage. Aktualnie student socjologii, pasjonat teatru, filmu i fotografii, od czasu do czasu występuje przed kamerą. Otaczający się dobrymi ludźmi, od których czerpie inspiracje na każdy dzień, zawsze uśmiechnięty, momentami sarkastyczny i ironiczny. Ma tysiąc pomysłów na minutę, więc sam nie jest pewny co nadejdzie jutro, ale za to wie, co chce robić w tym momencie.
Karolina Nitka - współtwórca bloga, stylizacja, administrator postów.

Od października mieszka w Krakowie. Na co dzień studentka socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Bloga za swoimi stylizacjami:
www.jeilliebean.blogspot.com prowadzi od prawie dwóch lat, a inspiracji szuka we wszystkim, co ją otacza: na ulicy, w muzyce, filmach, kolorach. Wciąż z uśmiechem na twarzy i pozytywnym myśleniem ratuje niejednego smutasa.
Poza modą interesuje się poezją, szczególnie Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i Rafała Wojaczka. Swoją przyszłość wiąże z modą.


 Mikołaj Perełkiewicz - fotograf, grafik.

Student Krakowskich Szkół Artystycznych na kierunku: fotografia. Na co dzień w swoim świecie pośród kliszy i aparatów. Jego azylem jest muzyka soulowa. W szczególności Erykah Badu, Natu, Björk czy Nneka. Inspiracji szuka w jedzeniu, którego nigdy za wiele i wnikliwych rozmowach. Dobra dusza ekipy Big Little Fashion, oaza spokoju, pomysłodawca oryginalnych sesji zdjęciowych.Nina Sakowska - administrator postów, Sounds Good

Z zawodu muzyk, ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Krośnie w klasie fortepianu Elżbiety Gierlickiej. Obecnie studiuje muzykologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, zaczarowana muzyką Igora Strawińskiego, Claude'a Debussy'ego, Erika Satie, Luciano Berio i Karola Szymanowskiego. W wolnych chwilach z zafascynowaniem ogląda filmy, szczególnie francuskie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz