poniedziałek, 8 lipca 2013

Szafomania

W piątek część naszej ekipy wybrała się do Szafomanii w Krośnie. Zainteresowaliśmy się tym sklepem już jakiś czas temu, gdy zobaczyliśmy ich fanpage na Facebooku, a to za sprawą tego, że wyróżnia się na tle innych krośnieńskich butików oryginalnym klimatem. Gdy dotarłyśmy na miejsce, okazało się, że można tam znaleźć prawdziwe perełki.

Szafomania, mieszcząca się w Krośnie przy ulicy Piłsudskiego 41, to odzież pochodząca z outletu. Niektóre ubrania są dostępne tylko w jednym egzemplarzu, co sprawia, że możemy nabyć unikatowe rzeczy, w których nie zobaczymy nikogo innego na ulicy. Sklep ma w swojej ofercie ubrania i dodatki głównie dla młodych ludzi oraz dzieci, z przewagą damskiej kolekcji - męska jest w tej chwili wyprzedawana z 50 % zniżką.
Sama właścicielka przez swój oryginalny styl jest wizytówką tego miejsca, jak sama mówi, uwielbia styl vintage. Butik prowadzi wraz z mężem od maja 2012 roku. Małżeństwo posiada już grono stałych klientów, którzy prawie codziennie pytają o nowe perełki. Oprócz ubrań, w sklepie znajdziemy także nakrycia głowy, buty, paski, biżuterię, stroje kąpielowe, bieliznę, chusty i szale. Sama właścicielka służy dobrą radą. Ceny, jak na firmową,  wyjątkową, nową odzież są przystępne, więc warto pokusić się o zajrzenie do sklepu.
Pomimo tego, iż butik jest niewielki, znajduje się w nim bardzo dużo asortymentu. Od progu czuć przyjazną atmosferę, a na ścianach widnieją motywujące hasła, zachęcające do uśmiechu oraz zdjęcia dawnych ikon kina.
Celem jest zadowolenie klienta, więc jeśli chcesz 'upolować' oryginalne i unikatowe egzemplarze, możesz być pewien, że znajdziesz je w Szafomanii.





Jeśli nie po drodze Ci do Krosna, możesz także znaleźć perełki na profilu Allegro Szafomanii: http://moda.allegro.pl/Shop.php/Show?id=25610529
lub sprawdzić stronę internetową:

2 komentarze:

  1. Sklep rewelacyjny:)!!! jestem stałą klientką i polecam z całego serca. Aż miło robić zakupy w takim sklepie gdzie obsługa jest przyjazna i służy dobrą radą, szczególnie właścicielka sklepu która ma swój nie powtarzalny styl:) POLECAM

    OdpowiedzUsuń
  2. biała bluzeczka ze zdjęcia jest cudeńkiem.Pozdrawiam RF

    OdpowiedzUsuń